Maakaapelivikojen paikannus- ja korjauspalvelut

Eltelillä on pitkäaikainen kokemus, erinomainen kalusto ja vahva osaaminen maa- ja vesistökaapeleiden vikojen paikantamisesta ja korjaamisesta. Koko Suomen kattavana toimijana olemme lähellä asiakasta, tunnemme paikalliset olosuhteet ja voimme vastata nopeasti paikannus- ja korjaustarpeeseen kaikkina vuoden ja vuorokauden aikoina.

Maakaapelivikojen paikannus- ja korjauspalveluissa valittavanasi ovat vian paikantaminen ja avaimet käteen -periaatteella toteutettava korjauskokonaisuus, jolloin paikannuksen lisäksi toteutamme myös korjauksen jälkitöineen.

Ota yhteyttä:

Itä-Suomi:
Kari Somari
puh. 040 3114869
kari.somari@eltelnetworks.com

Etelä-Suomi:

Joni Partanen
puh. 040 3112971
joni.partanen@eltelnetworks.com

Lounais-Suomi ja Satakunta:
Tuomo Haavisto
puh. 040 3113877
tuomo.haavisto@eltelnetworks.com

Mika Pieniniemi
puh. 040 3112531
mika.pieniniemi@eltelnetworks.com

Etelä- ja Keski-Pohjanmaa:
Jussi-Pekka Tiilikka
puh. 040 3113221
jussi-pekka.tiilikka@eltelnetworks.com 

Kanta-Häme ja Pirkanmaa:
Heikki Pohjola
puh. 040 3113782
heikki.pohjola@eltelnetworks.com 

Kainuu:
Jari Juntunen
puh. 040 3114042
jari.juntunen@eltelnetworks.com 

Koillismaa:
Tommi Toivari
puh. 040 3114494
tommi.toivari@eltelnetworks.com 


Yhteystiedot

Hannu Rovio - tuotantojohtaja
Puh. 040 311 3844
hannu.rovio@eltelnetworks.com