Ledelsen i Danmark

Ledelsen i Danmark består af følgende personer:

 

Claus Metzsch Jensen
Direktør DK
Claus.MetzschJensen@eltelnetworks.com

 

    Claus Metzsch Jensen

 

 

Karin Kyhn Brejnholt
Legal karinkyhn.brejnholt@eltelnetworks.com

 

Karin Kyhn Brejnholt 

Claus Metzsch Jensen
Konstitueret salgsdirektør
Claus.MetzschJensen@eltelnetworks.com

 

 

Yathukulan Kankesan 
Finance Director Yathukulan.Kankesan@eltelnetworks.com

 

 

Tuk 

Tina Storbugt 
Forretningssupport
Tina.Storbugt@eltelnetworks.com

 

 

Jonas Vidar Kristiansen
HR chef
Jonas.VidarKristiansen@eltelnetworks.com

 

Susanne Rosendahl
Forretningsområdechef, Specialist & Project Management Susanne.rosendahl@eltelnetworks.com

 Susanne Rosendahl

Michael Have Dyremose Forretningsområdechef, Fiber & Anlæg-JV Michael.Have.Dyremose@eltelnetworks.com

 Michael Dyremose

 

Tommy Heine Bentsen Forretningsområdechef, Power Tommy.Heine.Bentsen@eltelnetworks.com

 

 

René Nøttrup
Forretningsområdechef, Service Assurance Rene.Nottrup@eltelnetworks.com

 

 

 

 

 

Jan Sune Nielsen 
Forretningsområdechef, Mobile & Access
Jan.sune.nielsen@eltelnetworks.com

 

 

Kim Hemmingsen
Forretningsområdechef, Build kim.hemmingsen@eltelnetworks.com

 

  

Kim Hemmingsen

 

Jonathan Ahm
Forretningsområdechef, Fiber Factory
Jonathan.Ahm@eltelnetworks.com