Kontakta oss

Om du har frågor om Eltels verksamhet och våra möjligheter att hjälpa dig, din organisation eller verksamhet kontakta oss.

Respektive kontaktpersons ansvarsområde inom parentes.

 Magnus Arnebert (Skåne, Halland)
Magnus Arnebert
076-1282978
E-post:magnus.arnebert@eltelnetworks.se
 Peter Nordberg (Västra Götaland, Värmland, Örebro)
Peter Nordberg
070-6287400
E-post:peter.nordberg@eltelnetworks.se
 John Westervind (Jönköping, Kronoberg, Kalmar, Blekinge, Östergötland, Södermanland, Västmanland, Uppsala, Stockholm, Gotland)
John Westervind
0722-306993
E-post: john.westervind@eltelnetworks.se
Martin Sundberg Frågor rörande Skanova FTTH ( Fiber-To-The-Home)
Martin Sundberg
076-1259725
E-post: martin.sundberg@eltelnetworks.se

Övergripande frågor, nationell nivå

Magnus Rosenberg 

Magnus Rosenberg                                                                               
070-2507100
E-post: magnus.rosenberg@eltelnetworks.se

 Ola Hjalmarsson Ola Hjalmarsson
070-2099050
E-post: ola.hjalmarsson@eltelnetworks.se

Kontakta mig

Lars Täuber
Tel. +46 72 709 7284
lars.tauber@eltelnetworks.se